Archiv

Výcvikový tábor Záblatí 2013

Celé dva týdny jsme strávili v jižních Čechách, v krásné krajině se super lidičkami na výcvikovém táboře. Jezdíme s touto partou už 4 roky a vždy se sem moc rádi vracíme.
První týden byl zaměřen na výcvik pokročilých, tzn. příprava na vyšší lovecké zkoušky. Já s Pížou jsme se připravovaly na podzimky. V mezičase jsem vzala na cvičení i Starinku, aby se nenudila.
Druhý týden se lidičky vystřídali a přijeli hlavně začátečníci, kteří se připravovali na zkoušky OVVR. Takže jsem spíše pomáhala s výcvikem a Píža stále procvičovala svoje.
Druhý turnus byl zakončen zkouškami OVVR, které úspěšně složila i jedna "naše" princezna :-) Fenka z vrhu "D" Izzie se svojí paničkou Verčou Červenou:

*Dutch Desire Estrella de Oro - 26.07.2013 OVVR Záblatí - 228 bodů, I.cena, aport se zvěří. Jsem na holky moc pyšná, udělaly veliký kus práce, Izzinka je opravdu moc chuťová fenka a věřím, že tohle nebudou její poslední zkoušky.

fotoalba z tábora najdete ZDE

Destiny se stala během dvou týdnů čekatelkou šampiona krásy Polska a Slovenska

*** 6.7.2013 Mezinárodní výstava psů Velká Ida, Slovensko, rozhodčí Zoltán Kiss (HU)

Máme s Pížou za sebou náročný výstavní víkend, ale moc jsme si to ve společnosti fajn lidiček užily a hlavně dovezly tituly a máme doma čerstvou čekatelku šampiona krásy Slovenska:
*Dutch Destiny Estrella de Oro - mezitřída - Výborná 1, CAC, res.CACIB

*** 23.06.2013 Národní výstava Jelenia Góra (Polsko), rozhodčí Krystyna Sajnóg (PL)

V neděli mi naše holčička opět udělala ohromnou radost - tentokrát zabojovala v Polsku, poprvé v "dospělácké" třídě a hned urvala titul v konkurenci dalších 2 feneček, stává se tak čekatelkou polského šampiona krásy.
* Dutch Destiny Estrella de Oro - mezitřída - Výborná 1, CWC