Archiv

Všechna štěňátka jsou ve svým nových domovech

MÁME ŠTĚŇǍTKA zlatých retrívrů - všichni už jsou v nových domovech

S radostí oznamujeme, že dne 23.06.2015 se Agušce (Aglaia Estrella de Oro) a Iggymu (MultiJCH, CH CZ Iker du Bois de la Rayere) narodila štěňátka. Na svět jsme přivítali v pozdních nočních hodinách 6 klučíků a 2 holčičky. Porod proběhl velmi rychle a bez komplikací, Agi se výborně stará, a miminka jsou vitální a čilá.
U štěňátek předpokládáme pěkný exteriér, kožíšky krémové barvy, vyrovnané veselé a temperamentní povahy, dobré zdraví, štěňátka budou vhodná nejen na výstavy a práci všeho druhu :) ale hlavně jako rodinný společníci a mazlíci.

kontakt: lucka.urx@gmail.com, tel.: 602624227, více informací brzy doplníme
rodokmen štěňátek: v databázi K9data.com
fotogalerie štěňátek: !!! FOTO !!!

MÁME ŠTĚŇǍTKA flatcoated retrívrů - volní pejsci i fenky

2.2.2015 jsme na svět přivítali flatí štěňátka z našeho vrhu "B". Starince se na přelomu noci narodilo 9 krásných černých chlupáčků - máme 6 kluků a 3 holčičky. Porod byl velmi rychlý, až jsem skoro nestíhala :-) a Starinka se o své dětičky vzorně stará.
Máme volné klučíky i holčičku. Máte-li zájem o štěňátko od nás neváhejte nás kontaktovat: lucka.urx@gmail.com, tel.: 602624227
Štěňátka budou připravena k odchodu do nových domovů od 24.03.2015.
Brzy doplníme více informací na samostatnou stránku.

U štěňátek předpokládáme pěkný exteriér, vyrovnané veselé a temperamentní povahy, dobré zdraví, štěňátka budou vhodná nejen na výstavy a práci všeho druhu :) ale hlavně jako rodinný společníci a mazlíci.

MÁME ŠTĚŇǍTKA - volní pejsci

S radostí vám představujeme štěňátka z našeho vrhu "F". Na svět přišla 7.1.2015 v brzkých ranních hodinách, máme 5 klučíků a 3 holčičky. Pížulka byla moc šikovná, vše zvládla téměř sama a je i úžasnou a starostlivou maminkou.
Holčičky jsou již zamluvené, ale máme volné klučíky, je možno vybrat si i z různých barev kožíšku, od světlé krémové až po zlatou.
Máte-li zájem o štěňátko od nás neváhejte nás kontaktovat: lucka.urx@gmail.com, tel.: 602624227
Štěňátkům jsme také vytvořili fotogalerii, kam budeme postupně přidávat fotky z jejich života. ZDE

Štěňátka budou připravena k odchodu do nových domovů od 27.02.2015.

U štěňátek předpokládáme pěkný exteriér, vyrovnané veselé povahy, dobré zdraví, kožíšky mají barvě krémové i zlaté, štěňátka budou vhodná nejen na výstavy a práci všeho druhu :) ale hlavně jako rodinný společníci a mazlíci.
Více informací a fotek brzy doplníme na samostatnou stránku.