Archiv

"Déčka" slaví 1.narozeniny

Dnes je tomu rok co se Kessince narodila její druhá štěňátka (vrh D) - 4 krásné holčičky a 2 chlapáci. Všem štěňátkům přejeme hodně štěstí, lásky a zdravíčka. Mají za sebou nejdůležitější rok svého života a všichni se mají moc dobře, svým páníčkům dělají jen radost a rozdávají lásku.

MEGA AKTULKA

*** Štěňátka
Všechna štěňátka již mají své nové páníčky. Již nemáme žádná na prodej.
Veškeré informace týkající se štěňátek z vrhu "A" po naší Starince jsme přesunuli do sekce:
Předchozí vrhy - Odchovy flat coated retrieverů - VRH "A"
a do DENÍČKU VRHU "A"

*** 28.1.2013 Mezinárodní výstava psů Glogów (Polsko)
Této výstavy se zúčastnila naše nejmladší naděje - Destiny alias Píža (Dutch Destiny Estrella de Oro). Předvedla se ve třídě mladých a v silné konkurenci se umístila na 3.MÍSTĚ s krásným posudkem a známkou VÝBORNÁ. Destiny je ještě "mladé střevo" a vzhledem k jejímu temperamentu jí předvádím zásadně jen s pamlskem, jinak prostě nepostojí a má hromadu jiné práce okolo :-) ale rozhodčí měl jiný názor na předvedení a všem handlerům odměny zakázal. No byla to perná chvilka v kruhu, když se tam naše torpédo kroutilo jak had, ale i tak jsme to zvládli a s výsledkem jsem moc spokojená.

*** 5.1.2013 Národní výstava psů Brno
Naše holčičky z vrhu D se poprvé předvedly na výstavě ve třídě mladých a prvně zažily atmosféru velké výstavy v hale. Mám radost, že to obě zvládly a ničeho se nebály. Píža neustále po všech hopsala, mazlila se a mě vláčela za sebou na vodítku - tak jí mám hezky vycvičenou :-) z kruhu si odnesla známku Výborná s krásným posudkem ale s tím, že by měla shodit pár kilčo, Izzie byla oceněna známkou Velmi dobrá, musí ještě natrénovat postoj a pak to bude na jedničku :-) Moc děkuji Verče za presentaci a těšíme se na další výstavu :-) a samozřejmě i našim kamarádům za společnost, jinak by ty výstavy stáli za prd ...
NVP Brno (F.Korda) - tř.mladých (11 přihlášených):
Dutch Destiny Estrella de Oro - Výborná
Dutch Desire Estrella de Oro - Velmi dobrá