Archiv

PO DELŠÍ DOBĚ OPĚT AKTULKA

Opět jsem se dlouho nedostala k webovkám, máme těch aktivit nějak moc :-) ale všechno mám uložené a nyní to sem nasypu najednou :-D A začnu hned jubileem naši Kessinky:

*** 10.06.2013 Kessince je 7 let

Už je to 7 let co se narodila naše úžasná Kessinka (CH CZ, SK, PL Dolores z Droužkova "U"). Za rok už se připojí k řadám veteránů, ale ani v tomto věku rozhodně nezahálí. Je to až k nevíře, jak je stále plná energie a života, mohla by do kapsy strčit mnohé mladé :-) Nepropásne žádnou příležitost připojit s k nějaké lumpárně, ale její hlavní vášní je stále voda, aportíky a v posledních letech i práce v lese.
Nejsou slova, která by dovedla popsat, co všechno pro nás Kessi znamená a jak moc obohatila náš život. Moc tě milujeme zlatíčko naše a doufáme, že tu s námi strávíš ještě hodně let. ♥♥♥
Velké díky patří hlavně Zdence, od které Kessinku máme, byl to tenkrát osud :-)


*** 08.06.2013 Krajská výstava Rokycany

Na této výstavě se ve třídě mladých předvedla Izzie - Dutch Desire Estrella de Oro a odnesla si krásné 2.místo se známkou VÝBORNÁ.

*** 01.06.2013 Klubová výstava RK CZ

Na tuto výstavu se těšíme každý rok - krásné prostředí, kvalitní zahraniční rozhodčí a v neposlední řadě setkání přátel. Ani letos organizátoři nezklamali a já si výstavu moc užila. Bohužel počasí nepřálo a celý den vydatně pršelo a načančaný pejsci se předváděli v bahně a dešti, no prostě dobrodrůžo :-D
Já měla nahlášeno naší Desí a Charlího. Charlí nakonec zůstal doma, jelikož se převlékl za "naháče". Ale Desinka mi to vše vynahradila, v kruhu byla neskutečně šikovná, i přesto, že s ní moc postoj necvičím, tak se krásně předvedla a k mé neskutečné radosti vybojovala ze 17-ti nastoupených fen 1.místečko se známkou VÝBORNÁ a titulem CAJC. Stává se tak čekatelkou Junior šampiona ČR.
Radost největší :-) V tu chvíli se mi vybavil okamžik, kdy její maminka Kessinka dostala svůj první CAC na klubovce. Těchto titulů si vážím nejvíce, jsou to prestižní výstavy a velmi zkušení a uznalí rozhodčí.
Snad bude beruška naše pokračovat v podobném stylu a půjde po stopách své maminky, a to nejen na výstavách, máme i pracovní plány :-)

*Dutch Destiny Estrella de Oro - třída mladých - Výborná 1 CAJC, rozhodčí: Mrs.Gloria Gargan (UK)

*Dutch Dynamite Estrella de Oro - třída mladých - Velmi dobrý, rozhodčí: Mrs.Ann Hagger (UK)


*** 26.05.2013 Národní výstava psů Swiebodzice (Polsko)

V neděli jsme se vydali na výstavu do Polska. Počasí vypadlo hrozivě, ale ani tak jsme to nevzdali, po cestě jsme naměřili dokonce jen 3 stupně, takže jsme si krom posudků dovezli i rýmu :-) A jak to dopadlo:
*Dutch Destiny Estrella de Oro - třída mladých - Výborná a třetí místo
*Dutch Dynamite Estrella de Oro - třída mladých - Velmi dobrý a druhé místo - bohužel si vesele nesl ocásek nahoru, což se paní rozhodčí nelíbilo, jinak posudek opět bezchybný
rozhodčí Maria Zasada (PL)
na fotce Destiny uprostřed


*** 25.05.2013 Mezinárodní výstava Litoměřice

Ve třídě mladých se předvedly holčičky z našeho vrhu D a přivezli si krásné posudky a naše Desí dokonce i pořadí (z 9-ti přihlášených fen):

*Dutch Destiny Estrella de Oro - Výborná 4

*Dutch Dafne Estrella de Oro - Výborná


*** 11.05. OVVR Prosečné (KCHLS)

Máme za sebou úspěšnou zkouškovou sobotu, zkoušky složili s krásnými výsledky naše dvě "miminka". Dynamit a naše Desí, oba pracovali moc pěkně, téměř bez chybičky a ve výsledkové tabulce měli samé trojky a čtyřky :-)
*Dutch Dynamite Estrella de Oro - prospěl - 214 bodů
*Dutch Destiny Estrella de Oro - prospěla - 224 bodů

*** 27.04.2013 Krajská výstava Mladá Boleslav:

*Cintia Famous Gold - V1 Vítěz třídy
*Dolores z Droužkova - V1 Vítěz třídy
*Dutch Desire Estrella de Oro "Izzie" - VD4 (opět bezchybný posudek, ale nechtěla se předvádět, ale alespoň jsme nechali zapsat zuby a výšku )
*Angel of Love Estrella de Oro - VN1
rozhodčí Olga Dolejšová

*** 27.+28.04.2013 Klubová a speciální výstava retrívrů KCHLS - Humpolec

*Basic Instinct Estrella de Oro - VD (rozhodčí Mr. Bart van Maren, NL)
*Dutch Dynamite Estrella de Oro - VD (rozhodčí Mr. Sjoerd Jobse, S) / D (rozhodčí Mr. Bart van Maren, NL) - po oba dny pěkné posudky, bez hrubých vad, ale asi zrovna nebyl jejich typ ...