Archiv

Klubová výstava jezevčíků Praha

Nejmladší člen naší smečky, Valinka (Valentinka Ostružinka), se zúčastnila své první klubové výstavy. Ve třídě štěňátek obdržela známku Velmi nadějná 1. Ještě se má co učit, ale v hale se chovala sebejistě a i při posouzení na stoje neměla jediný problém. Doufáme, že z ní vyroste hezká a šikovná slečna :-)

Náš Charlie je opět tatínkem

Náš Charlie - MultiCH Yosarian Oligarchia - se dnes stal opět mnohonásobným otcem. Maminkou štěňátek je Fatima z Droužkova. Fatima začala rodit kolem půlnoci a do rána na svět přivedla 8 krásných prcků - 4 fenky a 4 pejsky. Všichni se mají k světu a jsou velmi vyrovnaní. Foto brzy doplníme.
Máte-li zájem o štěňátko zlatého retrívra z tohoto spojení, kontaktujte majitelku, paní Světlanu Junovou - tel.: 602 874 524, bydlí nedaleko Prahy.

více informací o rodičích štěňátek: ZDE

Naše odchovečky nám neustále dělají radost a můžeme se pochlubit jejich dalším úspěchem

*** 12.10.2013 Krajská výstava Litoměřice

Opět super den ve společnosti kamarádů a úžasných hafanů, začnu hned našimi výsledky:
flat coated retriever:
* Morning Star Bonny Dux - Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
jezevčík drsnosrstý trpasličí:
* Ostružinka Valentinka - Velmi Nadějná 1
zlatý retriever:
* Dutch Destiny Estrella de Oro - Výborná 1, Vítěz třídy
* Dutch Dafne Estrella de Oro - Výborná 1, Vítěz třídy
* Dutch Desire Estrella de Oro - Výborná 3
* Aglaia Estrella de Oro - Výborná 2

A "třešnička na dortu" - všechny holky, dcery naši Kessinky (Dolores z Droužkova), v závěrečných soutěžích vyběhaly společně titul NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINY VÝSTAVY - 1.MÍSTO - CHS ESTRELLA DE ORO.
Tady slova nestačí, byl to úžasný den a můj splněný sen. Všem majitelům našich odchovečků moc děkuji, jen díky nim se můžeme radovat z tak skvělých výsledků !!!


*** 06.10.2013 Dynamítek složil podzimní zkoušky

Dutch Dynamite Estrella de Oro se zúčastnil Podzimních zkoušek ve Velké Chmelištné konaných pod záštitou OMS Rakovník a nejen, že zkoušky úspěšně dokončil, ale s celkovým počtem 180 bodů (I.cena) se Dymča stal vítězem mezi malými plemeny.
Moc paničce gratuluji a věřím, že brzy přidají další pracovní i výstavní úspěchy.