ŠTĚŇÁTKA - současné vrhy v naší chovatelské stanici

Dříve než se rozhodnete pořídit štěňátko, PŘEČTĚTE SI PROSÍM POZORNĚ NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNEK, možná vám pomůže v rozhodování: CHCEME ŠTĚŇÁTKO !?


Momentálně nabízené volné klučíky z vrhu "O" - narozeni 2.4.2024

Je to první vrh Jenny a hrdým otcem je náš Horst, mladý pes importovaný z Francie. Oba mají krásné zlaté kožíšky a milé povahy. Štěňátka budou mít velmi zajímavý zahraniční rodokmen a předpoklad dobrého zdraví.
Přijímáme rezervace.

Pro více informací a případnou rezervaci nás neváhejte kontaktovat.
VRH "O"

So Cute Horst of Good Geasan
"Horst"

Kalamity Jane Estrella de Oro
"Jenny"

FOTOGALERIE FOTOGALERIE

narozen: 07.08.2021
DKK: 0/0 (HD: A)
DLK: 0/0 (ED: A)
plnochrupý, skus nůžkový
OCD clear, PRA 1+2 clear, PRCD-Pra clear, ICT clear, GRMD clear

více informací o Horstovi najdete na jeho osobní stránce:
CHS Estrella de Oro
narozena: 22.5.2021
DKK: 0/0 (HD: A)
DLK: 0/0 (ED: A)
plnochrupá, skus nůžkový
PRA 1+2 clear, PRCD-Pra clear, ICT clearvíce informací o Jenny najdete na její osobní stránce:
CHS Estrella de Oro

více info již brzyVíce informací o dalších plánovaných vrzích se dozvíte ZDE.


S odchovem štěňátek již máme nemalé zkušenosti a snažíme se jim poskytnout maximální péči a lásku. Jsme malá rodinná stanice a štěňátka máme jednou za delší čas a pro každý vrh vybíráme vždy velmi pečlivě otce našich štěňátek podle zdravotních výsledků a povahových rysů. Pejskové jsou naši společníci a žijí s námi v domě s přístupem na zahradu, takže i štěňátka odchováváme doma v čistém prostředí a věnujeme se jim téměř celý den.

Štěňátka budou odchována doma s láskou a veškerou péči, se snahou je co nejvíce socializovat – budou zvyklá na lidi i ostatní psy, kočky, na různé zvuky (televize, vysavač, auta). Budou odčervena, minimálně jednou očkována a čipována.

Nový majitel štěňátka obdrží:

kupní smlouvu, očkovací průkaz - euro pas, průkaz původu FCI (rodokmen), granulky do začátku, hračky, pamlsky, obojek, ...

Samozřejmostí je chovatelský servis. Rádi vám poradíme se vším, co vás zajímá ohledně tohoto úžasného plemene – výchova a výcvik, výživa, výstavy, úprava srsti, lovecká upotřebitelnost ... . A zároveň uvítáme stálý kontakt s novými majiteli našich štěňátek, abychom věděli jak rostou a jakou vám budou dělat radost.

Veškeré informace a dotazy rádi zodpovíme - kontakt ZDE.

Vítáme i nezávazné návštěvy a dotazy.