ŠTĚŇÁTKA - plánované vrhy v naší chovatelské stanici

Dříve než se rozhodnete pořídit štěňátko, PŘEČTĚTE SI PROSÍM POZORNĚ NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNEK, možná vám pomůže v rozhodování: CHCEME ŠTĚŇÁTKO !?


Momentálně nemáme žádná štěňátka.


Další štěňátka plánujeme na podzim roku 2023 - krýt budeme naši Selinku.

VRH "N"

ženicha vybíráme

C'est La Vie Fidela Amiko
"Sely"

FOTOGALERIE

narozena: 02.11.2018
DKK: 0/0 (HD: A)
DLK: 0/0 (ED: A)
plnochrupá, skus nůžkový
PRA 1+2 clear, ICT clear

více informací o Sely najdete na její osobní stránce:
CHS Estrella de Oro

více info již brzyS odchovem štěňátek již máme nemalé zkušenosti a snažíme se jim poskytnout maximální péči a lásku. Jsme malá rodinná stanice a štěňátka máme jednou za delší čas a pro každý vrh vybíráme vždy velmi pečlivě otce našich štěňátek podle zdravotních výsledků a povahových rysů. Pejskové jsou naši společníci a žijí s námi v domě, takže i štěňátka odchováváme doma v čistém prostředí a věnujeme se jim téměř celý den.

Štěňátka budou odchována doma s láskou a veškerou péči, se snahou je co nejvíce socializovat – budou zvyklá na lidi i ostatní psy, kočky, na různé zvuky (televize, vysavač, auta). Budou odčervena, minimálně jednou očkována a čipována.

Nový majitel štěňátka obdrží:

kupní smlouvu, očkovací průkaz - euro pas, průkaz původu FCI (rodokmen), granulky do začátku, hračky, pamlsky, obojek, vodítko ...

Samozřejmostí je chovatelský servis. Rádi vám poradíme se vším, co vás zajímá ohledně tohoto úžasného plemene – výchova a výcvik, výživa, výstavy, úprava srsti, lovecká upotřebitelnost ... . A zároveň uvítáme stálý kontakt s novými majiteli našich štěňátek, abychom věděli jak rostou a jakou vám budou dělat radost.

Veškeré informace a dotazy rádi zodpovíme - kontakt ZDE.

Vítáme i nezávazné návštěvy a dotazy.