Archiv

Mega aktulka

Po delší době přinášíme pár zpráviček. Byli jsme s hafíky na dovče, takže jsme moc neaktualizovali, ale novinek máme spoustu:

15-28.07.2012 Výcvikový tábor Dobrá Voda
Jak jsme se měli na dovolené :-) Opět jsme strávili krásných 14 dní ve společnosti kamarádů a jejich pejsků na výcvikovém táboře v Dobré Vodě nedaleko Prachatic. Moc se nám tam líbilo a hafani si i trochu pocvičili, ale spíš jsme relaxovali a chodili na procházky. Jela s námi i malá Destiny a moc mě potěšila, jak úžasně to vše zvládla, nové prostředí, dlouhá cesta, všude hodně pejsků. Také se pěkně naučila plavat a ani výcviku aportu se nevyhnula.
Na závěr tábora se konaly zkoušky OVVR pod záštitou RK CZ. Těchto zkoušek ze zúčastnili 2 naše odchovy:
- Antonia Estrella de Oro - dokončila s vysokým počtem bodů - 217, ale bohužel ve III.ceně s limitní známkou za chůzi u nohy, prostě temperament po své mamince nezapře :-)
- Bandit Estrella de Oro - zkoušky došel také s bodíkama na I.cenu - 208, ale opět dostal limitní známku, pro změnu za aport na suchu, za více povelů a tudíž také III.cena.
Jsme na svá "miminka" moc pyšní, že po celoročním zahálení zkoušky zvládli a páníčkům moc gratulujeme.
Brzy přidáme i fotky.

22.07.2012 Tento víkend se Fatimě z Droužkova narodila 2 štěňátka po našem Charlím. Fenka a pejsek, bohužel fenečka byla přidušená a už se jí nepodařilo zachránit. Fatima se o klučíka stará úžasně a nechce se od něj hnout na krok. Bude to pěkně vypiplaný silný klučík :-) Sháníte-li malého psího společníka, kontaktujte majitelku paní paní Junovou na tel.: 602874524.

Mezi další skvělé zprávičky patří i výsledky rentgenů našeho odchovečku a Charlího potomků, které nám v posledním měsíci dorazily:
Believe Me Estrella de Oro (Yosarian Oligrachia x Cintia Famous Gold) - DKK 0/0, DLK 0/0 (HD A/A, ED 0/0)
Edie Zlatá kudrnka (Yosarian Oligarchia x Bibianka Zlatá kudrnka) - DLK 0/0 a DKK 0/0 (HD A/A, ED 0/0)
Elsa Zlatá kudrnka (Yosarian Oligarchia x Bibianka Zlatá kudrnka) - DKK 0/0, DLK 0/0 (HD A/A, ED 0/0)

Současně přikládáme i přehled všech doposud vyhodnocených potomků po našem Charlíkovi (MultiCH Yosarian Oligarchia), jsou to opravdu krásné výsledky a máme z nich velkou radost a doufáme, že další ještě přibudou:
Elias Zlata kudrnka - DKK 0/0, DLK 0/0
Edie Zlata kudrnka - DKK 0/0, DLK 0/0
Elsa Zlata kudrnka - DKK 0/0, DLK 0/0
Bye Bye Baby Estrella de Oro - DKK 0/0, DLK 0/0
Believe Me Estrella de Oro - DKK 0/0, DLK 0/0
Bond James Bond Estrella de Oro - DKK 0/0, DLK 0/0
Basic Instinct Estrella de Oro - DKK 0/0

14.07.2012 Národní výstava psů Mladá Boleslav

Strávili jsme krásný den na výstavě ve skvělé společnosti kamarádů a ještě navíc si domů odvezli super výsledky (rozhodčí Zdenka Jílková).
Svou premiéru měla naše Desinka ve třídě štěňátek:
- Dutch Destiny Estrella de Oro - tř.štěňat - Velmi Nadějná 1 (ze 6ti přihlášených)

A poprvé mezi dospělými se ukázala také dceruška naší Cintie a Charlího:
- Bye Bye Baby Estrella de Oro - tř.otevřená - Výborná 2, res.CAC (ze 14ti přihlášených)
Moc gratuluji majitelům.

07.07.2012 Speciální zkoušky z vodní práce Velký Šenov

Náš Charlík (Yosarian Oligarchia) úspěšně složil Speciální zkoušky z vodní práce. Původně jsem měla nahlášenou Cintii, ale ta mě vypekla a začala hárat, takže jsem po roce zahálení a necvičení rychle vytáhla na dva nácviky Charlíka a šli jsme zkusit štěstí. Udělal mi ohromnou radost - makal ukázkově i ve velkém vedru, bez chyb a s velkou chutí, bohužel někdy až moc velkou chutí a na poslední disciplíně - markingu - rychlostí blesku vyletěl pro kachnu bez čekání na povel, což nás hodilo do třetí ceny, i když bodíky měl vysoko v první ceně. I tak předčil má očekávání a jsem na něj moc pyšná.