Archiv

08.10.2012 Slavíme další narozeniny

Je tomu právě rok co se narodilo naší Cintii 9 krásných zlatíček, její druhý vrh miminek. Vrh C Estrella de Oro (Cintia Famous Gold x Woodstar Hero). Všem "štěňátkům - puberťákům" :-) přejeme všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdravíčko a pořád plnou misku a hromadu času na lumpárny :-)

07.10.2012 Výstavní víkend

Tento víkend se konaly hned dvě výstavy, na kterých jsme měli zástupce naší chovatelské stanice a všem se dařilo velmi dobře.

06.10. se konala v Litoměřicích krajská výstava psů. Jelikož to máme kousek, tak jsme nemohli chybět :-) Jako trénink to měly naše Desí a její sestřička Dafi. Obě se předvedly ve třídě dorostu a obsadily první dvě místečka se známkami Velmi nadějný.
A jako další se v mezitřídě předvedla opět Sheila, která potřebovala poslední posudek pro uchovnění a umístila se na krásném prvním místě se známku Výborná.

Takže výsledky:
*Dutch Destiny Estrella de Oro - tř.dorostu - Velmi nadějná 1
*Dutch Dafne Estrella de Oro - tř.dorostu - Velmi nadějná 2
*Bye Bye Baby Estrella de Oro - mezitřída - Výborná 1, Vítěz třídy
- rozhodčí Beradze Iuza.

A v neděli 7.10. pro změnu bodoval Dynamítek, který se zúčastnil Krajské výstavy loveckých plemen v Plzni.

*Dutch Dynamite Estrella de Oro - tř.dorostu - Velmi nadějný 1
- rozhodčí Andráš Polgár

A opět musím k výstavním novinkám přidat i další zprávičku - opět zdravotní výsledek. Vyhodnocení dysplazie kloubů dorazilo i Bandíkovi z našeho vrhu B po Cintii a Charlím. Rentgenován téměř ve dvou letech, posoudil MVDr. Snášil.

Bandit Estrella de Oro (Cintia Famous Gold x Yosarian Oligarchia) - DLK 0/0 a DKK 1/1.
Moc paničce a Banditovi gratulujeme a děkujeme za vzornou péči.