Archiv

26.5.2012 Mezinárodní výstava psů Litoměřice

Po dlouhé době jste se opět vydali na výstavu. Litoměřice máme kousíček, tak proč to nezkusit. Přihlášená byla naše Starinka (Morning Star Bonny Dux) a Kessinky dceruška Jenny (Amelia Estrella de Oro).
Starinka si ve třídě pracovní v konkurenci dalších dvou fenek vyběhala známku VÝBORNÁ, 1. místo a titul CAC. Stala se tak čekatelkou českého šampiona krásy.

Jennynka nastoupila také do třídy pracovní a taktéž měla konkurenci dalších dvou fenek. Bohužel neměla svůj den a nechtělo se jí na rozpáleném betonu moc předvádět, prostě stávkovala :-) I přesto se panu rozhodčímu moc líbila, ocenil její kvality a z kruhu odcházela s moc krásným posudkem, známkou VÝBORNÁ a 1.místečkem.
Strávili jsme krásný den ve společnosti spousty kamarádů, které jsme dlouho neviděli. Jen to horko nás i pejsky docela mořilo.

25.5.2012 Nové fotky štěňátek z vrhu "D"

Všem štěňátkům jsme vytvořili vlastní galerii, kam budeme přidávat postupně fotky. Odkazy zde:
Dutch Dynamite Estrella de Oro
Dutch Dreamer Estrella de Oro
Dutch Dafne Estrella de Oro
Dutch Desire Estrella de Oro
Dutch Della Estrella de Oro

12.05.2012 Podzimní zkoušky aneb Cintuška boduje

Po dlouhé pauze jsme Cintušce (Cintia Famous Gold) promazali kolečka, šroubky a vymetli brouky z hlavy a šli jsme zkusit štěstí na zkoušky :-) V sobotu se pod záštitou OMS Děčín ve Velkém Šenově konaly PODZIMNÍ ZKOUŠKY. Cintie už jedny kdysi dávno složila, ale ve II.ceně a tenkrát jsem jí slíbila, že jí dám možnost si je opravit :-) Správný čas konečně nastal a Cintuška to vzala opravdu do slova. Zkoušky úspěšně dokončila v I.ceně, s plným počtem bodů a zároveň se stala Vítězem zkoušek !!
Jsem na tu naší holčičku opravdu hrdá, pracovala naprosto bez chybičky a s neuvěřitelnou chutí a vysloužila si krásnou pochvalu od rozhodčích.

12.+13.5.2012 Klubová výstava retrieverů KCHLS - Humpolec

Tento víkend se předvedl na klubové výstavě KCHLS v Humpolci náš odchovaneček - Basic Instinct Estrella de Oro "Frenky". My jsme se bohužel výstavy nezúčastnili, ale drželi jsme Frenkymu palečky.
V sobotu si vyběhal v silně obsazené mezitřídě známku VÝBORNÝ a jen o kousek mu uteklo 4.místečko, když zahlédl opodál svojí paničku a vesele za ní "vzal čápa" přímo během posuzování :-)
V neděli se už předvedl lépe, ale obdržel známku VELMI DOBRÝ, s tím, že potřebuje ještě dospět.
Jsme na Frenkyho i páníčky moc pyšní, byla to jejich první výstava, bez naší asistence a zvládli to skvěle a odvezli si krásné posudky od anglických rozhodčích (Mr.Jim Richardson + Mrs.Audrey Richardson).