Archiv

30.06.2012 Národní výstava psů Klatovy

Na této výstavě měl svou premiéru ve třídě štěňátek Kessinky syn - Dutch Dynamite Estrella de Oro. Dynamítek se moc hezky předvedl a odnesl si z kruhu známku VELMI NADĚJNÝ 1. Moc gratulujeme paničce a děkujeme za presentaci.

Náš Charlie (Yosarian Oligarchia) bude opět brzy tatínkem

Dorazila k nám super zprávička - Charlie se koncem července stane opět tatínkem.
V květnu u nás byla na krytí fenečka - Fatima z Droužkova a včera sono potvrdilo, že je březí.
Štěňátka by se měla narodit koncem července, cca okolo 23.07.2012 a k odběru tedy budou cca od poloviny září.
Fatima je opravdu milá fenečka se zlatým kožíškem, se svou paničkou se aktivně věnují canisterapii a své rodině je opravdovým kamarádem.

Zájemci o štěňátka mohou kontaktovat majitelku Fatimy, paní Junovou na tel.: 602874524, Fatima se svou rodinou bydlí na předměstí Prahy.

RODOKMEN ŠTĚŇÁTEK - ZDE

MultiCH Yosarian Oligarchia

x Fatima z Droužkova

DKK: 0/0, DLK: 0/0 DKK 1/1, DLK: 0/0

16-17.06.2012 Klubová a Speciální výstava retrieverů RK CZ Konopiště

Tento víkend jsme strávili na výstavách pořádaných Retriever klubem CZ. Obě výstavy se konali na Konopišti v prostorách krásného parku nedaleko zámku. Opravdu jsme si to užili, počasí se povedlo, organizace byla skvělá a rozhodčí velmi příjemní. Také jsme se potkali s hromadou kamarádů, které jsme delší dobu neviděli, byl to skvělý víkend.
Na obou výstavách se předvedl náš Charlík (Yosarian Oligarchia) ve třídě šampionů. V Sobotu 16.6. se mezi 7-mi šampiony umístil na krásném 4.místě se známkou VÝBORNÝ a hezkým posudkem od paní rozhodčí Lynn Kipps z Anglie (kennel Wheatcroft). A v neděli 17.6. ho anglická rozhodčí paní Margaret Woods (kennel Amirene) z 10-ti šampionů vybrala na druhé místo se známkou VÝBORNÝ a ocenila ho titulem res.CAC. Tím se Charlík stává čekatelem českého šampiona krásy. Pokud se nám ho podaří dodělat, bude to již jeho 5.šampionát.
Tímto bych také chtěla poděkovat Lucce Srpové a Ivě Nolové za sobotní předvedení Charlího, jsem jim moc vděčná.
V neděli se také na výstavě předvedla Charlího dceruška z CHS Pražský Klenot - Fleur a ve třídě mladých si vyběhala známku VÝBORNÁ.

Yosarian Oligarchia - výsledky:
16.6.2012 - Excellent 4, rozhodčí Lynn Kipps, UK - kennel Wheatcroft
17.6.2012 - Excellent 2, res.CAC, rozhodčí Mrs. Margaret Woods, UK - kennel Amirene