Archiv

"Déčka" mají narozeniny

Dnes mají svůj den štěňátka po naší Kessince a Kenzovi. Náš vrh "D" slaví své 2.narozeniny. Všem miláčkům přejeme hodně zdravíčka, misku plnou dobrot a život plný lumpáren Všechno nejlepší Izzinko, Dafinko, Dellinko, Dymčo a Dačíku.
A nakonec přání všeho nejlepšího i naší Destiny alias "Pížulce" . Slova nestačí na to, abych popsala jak šťastná jsem, že tenhle malý rarášek zůstal doma. Píža mě neustále dokazuje, že je ve všech směrech ta nejdokonalejší, prostě naše miminko. Za ty dva roky toho stihla velmi mnoho a my jsme na ní moc pyšní - složila dvoje zkoušky (vlohy a podzimky), na klubovce vyhrála narvanou třídu mladých a odnesla si CAJCíka nedávno dokončila svůj první šampionát - stala se ŠAMPIONEM KRÁSY SLOVENSKA a mimo to je ještě čekatelkou šampiona krásy Polska a České Republiky.

Za krásný dortík děkujeme Verče, která přijela s Izzinkou osobně pogratulovat :-)


Noční výstava Bydgoszcz, Polsko

Tento víkend jsme podnikli super výlet téměř přes celé Polsko. Jelikož si kamarádka jela vyzvednout do Polska štěňátko, tak bylo jasné, že bez výstavy se výlet neobejde :-) Píža potřebovala ještě jeden titul z národní výstavy, takže jsem jí nahlásila na Noční výstavu do Bydgoszcze. Předvedla se ve třídě pracovní a odvezla si pěkný posudek, první místečko a vytoužený titul CWC.

* Dutch Destiny Estrella de Oro - třída pracovní - Výborná 1, CWC